De spanning stijgt behoorlijk op de hoofdkantoren van de Europese truckfabrikanten. Nog een paar weekjes en dan wordt bekend welke truck de International Truck of the Year 2018 wordt. Er zijn vier kandidaten.
Vorig jaar werd op de IAA de nieuwe Scania R- en S-series tot winnaar gekroond. Dit jaar is de Franse vakbeurs Solutrans in Lyon het podium voor de ceremonie.
De jury van de International Truck of the Year award, bestaande uit 25 vooraanstaande vakjournalisten uit heel Europa, bereidt momenteel de stemming voor. De vier kandidaten voor 2018 zijn:
- DAF New CF / XF range
- Iveco Stralis NP 460 hp
- Mercedes-Benz Actros updated driveline
- Scania XT range
![DAF new CF & XF range DAF new CF & XF range](https://www.ttm.nl/wp-content/uploads/2017/11/CF-530-FTT-6x4-XF-530-FAN-6x2-1-300x200.jpg)
![Iveco Stralis NP 460 hp](https://www.ttm.nl/wp-content/uploads/2017/11/IVECO_StralisNP-43-300x200.jpg)
![Mercedes-Benz Actros updated driveline Mercedes-Benz Actros updated driveline](https://www.ttm.nl/wp-content/uploads/2017/06/17C278_01-300x200.jpg)
![Scania XT range Scania XT range](https://www.ttm.nl/wp-content/uploads/2017/11/TTM2017_5_50_58_scaniaxtdrive_foto10-300x197.jpg)
Namens Nederland heeft TTM.nl hoofdredacteur Arjan Velthoven zitting in de ITOY-jury.
Wie is jouw eigen favoriet bij de kandidaten? Geef je voorkeur aan in deze poll!
Daf
DAF XF
DAF Trucks.
DAF uiteraard met zo’n prachtige range
Daf xf
Daf CFen XF
DAF XT
Ik vind de new DAF XF/CF een mooie truck met moderne techniek maar ik denk dat de Iveco Stralis NP460 er met de prijs vandoor gaat. Deze auto weet de tijdgeest beter te vertegenwoordigen. Alternatieve brandstoffen worden toch de toekomst.
DAF XF/CF, geweldige trucks
De Daf xf.